🔘 شاید بعضی وقتهاشرایط اونجور که میخوایم پیش نره، زندگیه دیگه، پستی و بلندی داره… می دونم که گاهی ممکنه حس کنی شرایط سخت خیلی داره بهت فشار میاره، اما یادت باشه نباید تحت هیچ شرایطی اجازه بدی که این شرایط و… تو رو به زانو دربیاره و مجبورت کنه که تسلیم بشی! اصلا مهم نیست که چقدر سختی و مشکل رو داری در زندگیت تجربه می کنی…

🔘 دوست من می دونی چی اهمیت داره؟ اینکه تو چقدر قدرت داری و تا کجا می تونی ادامه بدی و تسلیم نشی؟ تا کجا می تونی ادامه بدی و از هدفی که داری دست نکشی و جا نزنی؟ این قانون موفقیت و پیشرفته.

🔘 یادت باشه سختی ها و مشکلات موقتی هستن. شاید یک لحظه طول بکشه، شاید یک دقیقه، یک ساعت، یک روز یا حتی یک سال… اما دایمی و موندگار نیست!

🔘 میگذره. امااگه تسلیم بشی و از اون هدفت دست بکشی و جا بزنی،دیگه همیشگی و موندگار میشه!

🔘 اگه هدفی در زندگیت داری باید از اون هدف، از اون خواسته و آرمانی که داری محافظت کنی… می دونی چرا؟ چون آدما کارهایی که خودشون نمی تونن انجام بدن و از پسش بر بیان رو غیر ممکن می دونن و بهت میگن که تو هم نمی تونی… تو هم نمی تونی انجامش بدی و از پسش بربیای…پس رها کن… اگه چیزی رو میخوای تعلل نکن، تردید نکن… برو و به دستش بیار!
از شکست خوردنت نترس. واقعا نترس.
شاید همیشه پیروز میدون نباشی اما نباید از تصمیم گرفتن بترسی. این باور رو در خودت ایجاد کن که خیلی چیزهای متفاوتی می تونه اتفاق بیفته… فردی که میگه می تونه، کاملا درست میگه… فردی هم که میگه نمی تونه، اون هم درست میگه…

☑️ حال انتخاب با خودته!

سایتهای همکار

Vitanet Rabinhod best job
به روز ترین یوزرنیم پسورد نود 32 در سایت آیتی فست لرنینگ